Wojny Tytanów

Wciel się w tytana jednego z żywiołów, i stań się jak greccy herosi.

#1 2010-12-25 10:13:25

 Wszechświat

Wszechświat

8136750
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 100
Punktów :   

Test Tytana

Weszliście na arenę. Zacząłeś oglądac się wokół siebie. Tu było bosko.
-Ostatnim testem będzie sprawdzian siły i zaradności w walce. Będziesz walczył z Minotaurem
-Z KIM!?-spytałeś przerażony
Wtedy kraty podniosły się i z bramy wyszedł wielki, napakowany Minotaur, z toporem w ręku.
-Zaczynaj-powiedział Xantrokles
Wtedy Minotaur zaczął szarżę.


Żywioł: Bóg bogów
Broń: Miecz czasu
Wyposażenie: Zbroja Wszechświata
Poziom doświadczenia: 0(0)

Offline

 

#2 2010-12-25 10:18:30

 Tytan

Nowicjusz Ognia

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: Test Tytana

Byłem w kompletnym bez ruchu. Zamachnął się toporem. Schyliłem się, zebrałem kurz z ziemi i rzuciłem mu w oczy. Upadł na ziemię i wstał. Wyciągnąłem miecz. Przełknąłem ślinę i kiedy zamachnął się toporem, celując mi w nogi, skoczyłem i lekko rozciąłem mu skórę na lewej piersi. Później....


Żywioł: Ogień
Broń:  Ulepszone Miecze ognia(2x1)
Wyposażenie: Zbroja Ognia, 5 Drachmy, serce Gandry, 3 pióra harpii, róg minotaura,szpon harpii
Poziom doświadczenia: 1300(1)

Offline

 

#3 2010-12-25 10:22:11

 Wszechświat

Wszechświat

8136750
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 100
Punktów :   

Re: Test Tytana

... wpadł w szał i zaczął na ciebie szarżowac rogami. Wbiły ci się w żebra. Odkopnąłeś mu głowę. Rany bolały jak cholera! Ale walczyłeś dalej, musiałeś. Uderzyłeś go mieczem w kopyto, zaczęło krwawic. W tym momencie poczułeś mocne uderzenie żelazem. Obudziłeś się leżący na ziemii, krew płynęła z głowy, hełm był pogięty. Minotaur stał nad tobą i triumfował. Nie zauważył, że oprzytomniałeś. Wtedy ty...


Żywioł: Bóg bogów
Broń: Miecz czasu
Wyposażenie: Zbroja Wszechświata
Poziom doświadczenia: 0(0)

Offline

 

#4 2010-12-25 10:25:33

 Tytan

Nowicjusz Ognia

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: Test Tytana

...Kopnąłem go w czułe(Auć!) i on upadł. Zacząłem go kopać w czułe, głowę, żebra i w ręce z największą siłą jaką kiedykolwiek udało mi się pokazać na Minotaurze.  Sięgał ręką do swojego topora lecz ja go podniosłem i celowałem mu w brzuch. Zamachnąłem się i....


Żywioł: Ogień
Broń:  Ulepszone Miecze ognia(2x1)
Wyposażenie: Zbroja Ognia, 5 Drachmy, serce Gandry, 3 pióra harpii, róg minotaura,szpon harpii
Poziom doświadczenia: 1300(1)

Offline

 

#5 2010-12-25 10:31:40

 Wszechświat

Wszechświat

8136750
Zarejestrowany: 2010-12-23
Posty: 100
Punktów :   

Re: Test Tytana

...uderzyłeś w odsłonięty tułów. Wbiłeś topór i zaczęła tryskac krew. Potem obsuwałeś go w dół, i wszystkie flaki wypłynęły z niego tonami. Podszedłeś z całym czerwonym toporem do Xantroklesa.
-Bardzo dobrze młody, zadanie wykonane

Zdobyto:
300 Expa
Róg Minotaura
Zdobyto 1 LVL!


Żywioł: Bóg bogów
Broń: Miecz czasu
Wyposażenie: Zbroja Wszechświata
Poziom doświadczenia: 0(0)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hiphopfans.pun.pl www.klanbiju.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl www.fajnonapity.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl